Drevené podlahy

     Drevo je prírodný materiál, ktorý dokáže vytvoriť atmosféru, dať miestnosti charakter, príjemný pocit na pohľad i na dotyk. . . Ide o živý špecifický materiál, ktorý pracuje podľa podmienok, v ktorých sa nachádza. Reaguje na teplotu a relatívnu vlhkosť vzduchu, dá sa ľahko opraviť, stačí poškodené miesto prebrúsiť a znova ošetriť náterom (lakom, olejom). Farebnosť a kresba dreva určujú dreveným podlahám štýl a ovplyvňujú celkový výraz interiéru. V našom interiérovom štúdiu ponúkame drevené podlahy od popredného nemeckého výrobcu PARADOR, ktorý patrí medzi svetové značky vo výrobe podlahových krytín.

 

Parador

Produkty Parador kombinujú v sebe krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou. Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximalný výkon si zase vyžaduje pevnú „pôdu” pod nohami. Parador predstavuje oboje, parador znamená „ living performance”.

Dizajn

Pre nás dizajn je vyjadrením osobnosti: kladie dôraz na individualitu a nezávislosť myšlienok. Náš interný tím dizajnérov a spolupráca s vynikajúcimi osobnosťami z medzinárodnej dizajnérskej scény sú zárukou tohto rozsahu. Výsledkom sú presvedčivé a neobvyklé produkty, ktoré podčiarkujú tvrdenie, že Parador je kreatívny leader.

Technológie

Podlahy Parador sa vyznačujú funkčným zložením a inteligentnými technológiami. Napríklad náš patentovaný click systém zaručuje ľahkú inštaláciu, impregnácia hrán chráni pred vlhkosťou a vrchná nášlapná vrstva zaisťuje veľmi vysokú odolnosť. Naše testy ukazujú, že podlahy sú vhodné aj pre najnáročnejšie použitie.

Kvalita

Parador ponúka špičkovú kvalitu „Made in Germany”. Naše dlhoročné skúsenosti poskytujú slušný základ pre neúnavné úsilie stále rozvíjať naše odborné znalosti vo všetkých relevantných oblastiach. Kvalita produktov spojená s brilantnými dekormi a perfektné dielenské spracovanie charakterizuje dokonalý vzhľad inštalácií Parador.

Inšpirácia

Obytné priestory sú vyjadrením našho individuálného prístupu k životu a našich vlastných individuálnych potrieb. Mať vysoké požiadavky znamená, uvedomovať si význam kvality.
V Paradore sa snažíme zjednotiť toto povedomie o kvalite so zmyslom pre praktickosť, so zmyslom pre dobu, v ktorej žijeme.

 

Katalóg drevených podláh PARADOR:

 

 

Drevené podlahy KPP:

Drevené podlahy Kährs: